תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר המכירות www.krutoy.co.il חנות אינטרנטית. האתר מופעל
ע”י KRU TOY משחקי עץ לילדים ע.מ:314447129  ומשמש לרכישת
צעצועים, משחקים ומוצרים שונים. על ידי ציבור הגולשים באינטרנט ע”י תשלום בכרטיס אשראי.
אדם שנכנס לאתר ולא רוכש הינו “הגולש”. ברגע שהגולש מבצע רכישה הינו “הרוכש”.
הגולש מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו בפקידה לפני ביצוע הרכישה כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים ושימוש באתר.

• מידע כללי
– גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר זה.

– התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד ואינן מחייבות.- מפעילת האתר שומרת על הזכות לשנות מחירים, תמונות ולהפסיק מבצעים במוצרים ובמשלוחים ללא כל הודעה מוקדמת.
הסכם זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות אך מיועד לנשים וגברים כאחד.

תהליך הרכישה

  • האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט
  • ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
  • באם נבחרה האפשרות להתאמה אישית, באחריות החברה ליצור קשר עם הלקוח להשלמת פרטי ההזמנה בתוך זמן סביר
  • הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי, מזומן, העברה בנקאית או באמצעות אפליקציות התשלומים המקובלות בשוק.
  • העסקה תתבצע רק לאחר אישורה ע”י חברת האשראי
  •  החברה הינה מוגדרת עוסק רשום ועל כן מחירי המוצרים באתר כוללים מע”מ
  • החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

ביטול ההזמנה והחלפת מוצרים.
– ניתן לבטל עסקה כפוף למדיניות ביטול עסקאות של חוק הגנת הצרכן כל עוד לא נעשה שימוש במוצר והינו באריזה סגורה כפי שנשלח וזאת בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ”א.
– לצורך ביטול העסקה, על הקונה לשלוח “בקשה לביטול עסקה” במייל של המפעילה תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר תוך הודעה בוואצאפ המפעילה במקביל על המייל שנשלח, וזאת כדי למנוע מקרים בו המייל לא התקבל או נכנס לספם. לא יתקבלו הודעות  טלפוניות “בעל פה”, ועל הקונה להגיש בקשה בכתב ביחד עם הודעת וואצאפ על המייל שנשלח.
– שילוח המוצר למפעילה בחזרה יהיה על חשבון הרוכש באותו אופן כפי שהרוכש שקיבל את המוצר: דואר רשום או שליח עד הבית. רק לאחר בדיקת שלמות המוצר יוחזר התשלום לרוכש .
– המוצר חייב להיות שלם, ללא כל נזק / פגיעה /ללא שימוש ובאריזתו המקורית סגורה.  במידה הרכישה העניק לרוכש מתנה ללא עלות מטעם המפעילה על הרוכש להחזירה שלמה וללא שימוש ביחד עם המוצר. המתנה ללא העלות היא חלק מהמוצר שנרכש ולכן לא  תתאפשר החזרה כספית ללא החסר המתנה סגורה, ללא שימוש ובאריזת המקורית.
– החזר הכספי יועבר לקונה באותו אמצעי התשלום בו שילם. המפעילה לא אחראית לעיקובי הביצוע של הבנקים או חברות האשראי ועל  הקונה לעקוב אחרי מועד ההחזר לאחר הבקשה להחזר מצד המפעילה.
– ההחזר הכספי ינוכה ב- 5% מערך העסקה או 100 ₪ לפי הנמוך מבנהם בהתאם לחוק. הזיכוי הינו אישי ולא ניתן להעברה לאדם אחר.
במקרה של החזר מוצר למפעילה על חשבון הרוכש, מוסכם בין הצדדים וידוע לרוכש שיחויב על הדמי המשלוח של המוצר לביתו וסכום  זה לא יוחזר לרוכש.
– לא ניתן לבטל עסקה במידה המוצר שנרכש , כולל המתנה אם היתה, פתוח, לא תקין, משומש ואינו באריזתו המקורית סגורה.
– ידוע לקונה שמפעילת החנות רשאית לבטל עיסקה / מכירה חלקית או במלאה במקרה של אי תשלום מצד הקונה, טעות במחיר המוצר  או תיאור המוצר, חוסר המוצר במלאי, בעיות שילוח, מצב מלחמה, כוח עליון או כל סיבה אחרת, כולל סיבות אישיות של מפעילת החנות.
–  בכל מקרה של ביטול המכירה מצד המפעילה עקב חוסר במוצר או כל בעיה בלתי צפויה אחרת, יוחזר מלוא סכור התשלום בדרך ששולם והודעה ישלח למייל שצויין בדף ההרשמה.
– במקרה של מוצר שאינו קיים במלאי בזמן ההזמנה אך יחזור בקרוב, רשאית המפעילה להציע מוצר חלופי שווה ערך מהמוצר המוזמן. ההודעה תיעשה דרך המייל או הטלפון של דף ההרשמה.

• אחריות
– השימוש באתר הינו As Is (כפי שהוא ) לא תהיה לגולש או לרוכש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי המפעילה ו/או מי מטעמה בגין        עיכוב ברשת מכל סוג, פגיעה באיכות הגלישה, אובדן נתונים, אי יכולת להתחבר לאתר ואו כל דבר אחר קשור לשימוש במערכות האינטרנטיות או תיבת המייל.
– מפעילת החנות /או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישהו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי ,כתוצאה משימוש באתר.
– ההתחברות לרשת ולחנות באחריות הגולש / רוכש בלבד. המפעילה אינה אחראית במקרה שהגולש לא מצליח לרכוש מוצרים מהחנות,    מכל סיבה שהיא.

• שמירה על פרטיות הלקוחות
– פרטיותכם חשובה לנו. כל רכישה באתר זה מבוצעת באופן מאובטח ביותר.
בעת ביצוע הזמנה בחנות יידרש המשתתף להכניס למערכת פרטים אישיים ופרטי כרטיס אשראי לתשלום
– כתנאי לרכישה. מידע זו מובטח כך שניתן למסור פרטים בבטחה.
להזכירכם, הגשת פרטים אישיים לא נכונים או שימוש בכרטיס אשראי שאינו שייך לרוכש ללא אישור בעל הכרטיס הנם עבירות פליליות.  – נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים לרבות פניה למשטרת ישראל ותביעות בגין נזקים שעלולים להיגרם למפעילת האתר /    ספקים.
– במידה שתירשם לשלח מסר תהיה המפעילה רשאית להשתמש בפרטיך על מנת ליצור עמך קשר ולעדכן אותך על מאמרים מקצועיים ואו מבצעים דרך המייל, וואצאפ או באמצעות SMS.

• שימוש אישי וקניון רוחני
– כל המידע לרבות ולא רק גרפיקה, תמונות, מאמרים או תצוגה המצוי באתר הינו רכוש הבלעדי של האתר והמפעילה .
חל איסור להעתיק, להפיץ, להקליט, לפרסם, לשכפל, לצלם, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, להפיץ, להשאיל, להשכיר או לשנות את התכנים שמופיעים באתר באופן מלא או חלקית.

• בירור מחלוקות
– פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב”ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית

• שירות לקוחות
– נשמח לענות לכם וניתן לפנות דרך המייל או הווצאפ המצורף למפעילת החנות לגבי שאלות, בירור על משלוחים לאחר שבוע מהרכישה  או הערות ושימוש נכון של המוצרים.

תודה שבחרתם בנו,
מאחלת לכם הנאה מהמוצרים, מתכני האתר ורכישה נעימה

שתפו עם חברים
השארו מעודכנים